Rozpoczynamy przygotowania do A-klasy

Od sparingu z drużyną juniora starszego rozpoczęli przygotowania do zmagań w A-klasie podopieczni Stanisława Lewandowskiego.

W drużynie Piasta z racji okresu urlopowego lub pracy za granicą zabrakło wielu podstawowych zawodników. Jednakże im bliżej ligi, tym kadra Piasta będzie coraz szersza. W A-klasie zagramy w identycznym składzie w stosunku do sezonu poprzedniego. Z uwagi na posiadanie drużyny juniorskiej wszelkie braki w składzie będziemy uzupełniać Naszą utalentowaną młodzieżą. Tym sposobem będziemy kontynuować Naszą myśl przewodnią "gramy swoimi".

Wynik dzisiejszego sparingu jest sprawą drugorzędna. Seniorzy wygrali 8-1, jednak dla graczy był to pierwszy kontakt z piłką od ponad miesiąca. Od przyszłego tygodnia wracamy do regularnych treningów.

Za tydzień seniorzy zagrają w Zbiersku z miejscowym CKS-em. Juniorzy starsi z kolei zagrają na wyjeździe z seniorami Fanclubu Dąbroszyn.